انتشارات کتاب رهاب

تا 30 درصد تخفیف برای

 خرید از سایت

برای ارسال کتاب در کمتر از 

2 ساعت با ما تماس

 بگیرید: 09127094059 

کتاب های موسیقی

نمایش 17–24 از 88 نتیجه

پر فروش ها

نویسنده یا مترجم هستید؟

برای دریافت مشاوره اختصاصی چاپ و نشر کتاب در انتشارات رهاب، می توانید با تلفن همراه یا وات ساپ 09127094059 تماس بگیرید، همچنین می توانید آثار خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید. در این صورت کارشناسان ما پس از بررسی اثر ارسالی با شما تماس خواهیم گرفت.

محصولات ویژه

مبانی ریتم در موسیقی درک ریتم خواندن ریتم ( وزن خوانی) و ساختن ریتم

مبانی ریتم در موسیقی
ویرایش جدید

کتاب مبانی ریتم در موسیقی، کتابی جامع در زمینه درک ریتم، خواندن ریتم و ساختن ریتم است. شما با خواندن این کتاب علاوه بر تسلط بر مبانی نظری ریتم، توانایی لازم را در اجرای ریتم­ های کاربردی را کسب خواهید کرد. روش تدریس و شیوه بیان مطالب کتاب به گونه ای است که مفاهیم پیچیده برای شما به زبانی بسیار ساده و قابل درک بیان شده است. خوانندگان این کتاب پس از پایان درس ها و اجرای کامل تمرینات، قادر به ساخت گونه­ های مختلفی از ریتم خواهند شد. 

کتاب های آثار ارکسترال هوشنگ کامکار

مجموعه آثار ارکسترال هوشنگ کامکار

مجموعه آثار ارکسترال هوشنگ کامکار شامل پارتیتورهای قطعات برگزیده ساخته شده استاد هوشنگ کامکار است که مرجعی مناسب و عالی برای بهره برداری آهنگسازان، هنرجویان آهنگسازی و دیگر علاقمندان به موسیقی است. این مجموعه  شامل آثار ارکسترال سازی و آوازی است که در 14 جلد کتاب و 12 عدد لوح فشرده صوتی منتشر گردیده است. 14 عنوان عبارتند از: سماع ضربی ها، ویولن کنسرتو هوشنگان، شباهنگام و باغ های پژمان، پوئم سمفونی­ های خرمشهر و حلبچه، مشتاق گل، منظومه های سمفونیک کامکار، کوچه های چوار باخ، محاق، کوچ بنفشه ها، خاطرات جوانی، چنین نخواهد ماند، در گلستانه، دور تا نزدیک و هیچ در هیچ .

آخرین اخبار و مقالات وب سایت

سبد خرید